Hemen 0312 911 98 98 arayarak veya whatsapp yazarak teklif alabilir, merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bir Tıkla Sigortex'le

Sigortex, yeni nesil sigortacılık anlayışıyla kurulmuş dijital bir sigorta şirketidir. Türkiye’de dijital sigorta bilincinin yaygınlaşması için öncülük yapma mottosu ile yola çıkan Sigortex, kurumsal değerlerinin ışığında paydaşlarına en kaliteli hizmeti sunmak için kollarını sıvadı.

Kendine özgü farklılıklarıyla öne çıkan Sigortex, web ve çağrı merkezi üzerinden sigorta karşılaştırması ve satın alması alanında, sigortacılık kanunu ve mesafeli satış yönetmeliği doğrultusunda faaliyet gösteren bir sigorta satış acentesidir. Sigortex, dijital kanallardan müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak, çeşitli alanlarda ürün ve hizmet kalitesini artırmak, müşterinin ihtiyaç, beklenti ve şartlarını karşılamak için çok yönlü bir sistem ortaya koyuyor.

Sigortex, çeşitli sosyal medya platformları, sesli, yazılı ve görsel medya, web adresi ve diğer (el ilanları, afiş, broşür) iletişim kanalları üzerinden, mesafeli satış yoluyla ürün alma fırsatı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı anlayışı ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bireylerin doğru sigorta ihtiyaçları karşılandığında geleceğe güvenle bakabileceklerinin farkında olan Sigortex, beklentileri en üst seviyede karşılamayı hedeflemektedir.

Sigortex sayesinde ilgilendiğiniz ve ihtiyacınız olan sigorta poliçesi hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında ihtiyacınız olan doğru sigorta poliçesini belirleyip bu sigorta poliçesini birden çok sigorta şirketiyle fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ardından en uygun fiyatı bularak anında sigorta teklifi oluşturup hızlı bir şekilde poliçe alabilirsiniz. Bu açıdan sizlere geniş bir ürün yelpazesiyle en uygun fiyatı göstererek hızlı bir şekilde sigorta poliçesi hazırlama imkanı sunuyoruz.

Sigortex, kuruluşunun üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen binlerce mutlu müşterisine hizmet veren, müşteri memnuniyetini, şeffaflığı, sürekli gelişimi, kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutan bir dijital sigorta şirketi olarak sizleri bekliyor.

Yeni Nesil Sigortacılık

  • Kurumsal ve yenilikçi bir yapıya sahip olan sigorta sektörünün modern ve gelişimci sigorta acentesiyiz.
  • Sigorta şirketleri tarafından yaratılan yenilikçi ürünlerin alıcıya daha kolay anlaşılır ve hızlı satın alınabilirliğini sağlıyoruz.
  • Ürün satışı ve sonrasında yüksek iletişim ve müşteri memnuniyeti yaratmak adına teknolojiyi ve insan kaynaklarını en üst seviyede kullanıyoruz.
  • Çağın gereklilikleri adına sürekli kendimizi her alanda yenileyerek ve farklılığımızı bu yenilemeyle her zaman üst seviyede muhafaza ediyoruz.
  • Sigorta şirketlerinin ürün yaratmasın da ve bu ürünün müşteriye ulaştırılması noktasında sorumluluk sahibi olarak operasyonun her daim parçasıyız.
  • Müşterilerimiz tarafından kolay ulaşılabilir ve şeffaflık ilkesini her zaman önde tutuyoruz.
  • Dijital teknolojinin getirdiği tüm yeniliklere anında entegre olup kullanıyoruz.
  • İnsan kaynaklarının şirket gelişimine göre sürekli artışını ve eğitimini sağlıyoruz.

SÖZ VERİYORUZ

Sizler için en uygun fiyata en kapsamlı sigorta poliçesini üreteceğimize söz veriyoruz.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

En küçük sorununuzda bizi arayabilir ve çağrı Merkezi sırası beklemeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

Paydaş mutluluğu şirketimizin hiç bir zaman taviz vermeyeceği bir konudur. Çünkü bizim için değerlisiniz.